Güzel görünmek için çok az zamanınız varsa

Son anda bir davete hazırlanmanız gerekebilir. Güzel görünmek için ise çok az zamanınız varsa, işte sizlere hızlı bir şekilde davete hazırlanma önerileri….

-Gün içerisinde makyajınız tazeliğini kaybetmiş ise, bir makyaj pamuğuna tonik damlatarak yüzünüzü silin ve ardından şeffaf pudra sürün. Makyajınızın yenilendiğini ve canlı bir görünüm kazandığınızı fark edeceksiniz.

-Banyo yaparken ayrıca vücudunuzu nemlendirmek için vaktiniz yoksa saçınıza sürdüğünüz saç kremini vücudunuza da uygulayın ve biraz bekletip, durulanın. Böylece bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız.

-Saçlarınızın yağlı göründüğünü düşünüyorsanız, sadece yüzünüze yakın olan kısımlarını yıkayıp, kurutun. Tepe kısmındaki yağlanma için ise az miktarda bebe pudrası sürün ve saçlarınızı tarayın. Saçınıza şekil vermek için elinize biraz el kremi alıp, su ile karıştırın. Saçlarınıza sürün ve sosis bigudi ile saçınızı sarın. Beş dakika bu şekilde bekleyip, saçınızı açtığınızda elektriklenmenin kaybolduğunu göreceksiniz.

-Alışverişe çıkarken veya özel bir buluşmaya giderken atkuyruğu kurtarıcınız olacaktır. Size her zaman seksi ve sportif bir görünüm kazandıracaktır. Modern bir saç tokası ise en ideal aksesuar olacaktır.

-Pratik bir göz makyajı için, üst göz kapağınızın dip kısmına siyah eyeliner ile düz bir çizgi çekin. Ardından kirpiklerinize maskara uygulayın.

-Tırnaklarınızın üzerindeki oje artıklarını çıkarın. Tırnaklarınızı limon suyu ile temizleyin. Ellerinize ve tırnaklarınıza yoğun bir nemlendirici krem sürün.

Bir cevap yazın